FSP | IFP 1000 | 1000 VA | 600 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 8.4 kg |
| Gross width (mm) | 275 mm |
| Maht | 1000 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 130x320x182 mm |
| Net weight | 7.18 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 82 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1220 g |
| Producer | FSP |
| Producer product name | IFP 1000 |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 1.22 kg |
| Võimsus | 600 W |
| Volume (m3) | 0.021181875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fsp ifp 1000 1000 va 600 w, ifp 1000, fsp, ups

